Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tegnap be festettem a hajam a...

Tegnap be festettem a hajam a Garnier 1.0 intenzív feketével és hajmosás után nagyon viszket a fejem és olyan mintha égne a fejem, a nyelvem kezd ki dagadni vettem be calcium tablettát az esetleg jó?

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvos
2021. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Orvos mindenképpen.
2021. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Távol álljon tőlem, hogy kioktatásnak vedd, de nem véletlenül írják rá a hajfestékekre, hogy előtte allergiapróbát kell végezni. Pont emiatt.
2021. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A kálcium nem jó allergiára! Cetirizine-t kell ilyenkor bevenni.

Viszont ha a nyelved dagad, akkor ez sem elég, hanem orvos!

Legközelebb pedig a festékkel csinálj bőrpróbát, ha olyat használsz, amilyet még nem. Nem véletlenül írják bele a használati utasításba.

2021. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3 használtam már ezt a hajfestéket az első alkalommal semmi gond nem volt vele
2021. aug. 12. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ugyanezt a típusszámot használtad már és a minősége sem járt le, akkor passz, nem tudom. Ha nem múlik a nyelved dagadása, akkor tényleg orvos, mert nem játék.Úgy gondolom, ha az már múlik, akkor nem kell feltétlenül. Próbáld ki, amit a 4-es válaszoló írt. Bár nem tudom, recept nélkül kapható-e. Majd talán megírja. Jobbulást!
2021. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: igen, recept nélkül lehet kapni.
2021. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"az első alkalommal semmi gond nem volt vele"


Az allergia egyik jellemzője, hogy sok esetben az első használat probléma mentes, és később jön ki. Akár évek után is előjöhet az allergia valamire.

2021. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!