Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia eltüntethető valahogy?

Allergia eltüntethető valahogy?

Figyelt kérdés
Szőr / pollen / fém stb. allergiából van olyan aki kigyógyult?

2021. aug. 22. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Én pollenallergiából gyógyultam ki. Két megközelítést alkalmaztam egyidejűleg:

1. lúgosítás,

2. pszich. terápia.

2021. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fém allergiám van. nem gyógyultam ki, de egyre hosszabbak a nyugalmi időszakok. valószínűleg amiatt is, mert egyre több a hipoallergén cucc (kozmetika, ágynemű, textilek, ékszerek stb.) Vásárolni is úgy vásárolok, hogy olvasom az apró betűs összetevőket.
2021. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

1: Ez ugye egészségi kérdés?

2: Igen, ha nagyon hosszú ideig kerülöd.

2021. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mindentudó99 ***** válasza:
46%
Kerülni tudod a kiváltó okokat kb ennyi.
2021. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fiamnak és nekem talpmasszázs segített egy évre. Aztán visszajött, mert abbahagytuk.


De egy jó reflexológus állítólag egy életre kimasszírozza. Én inkább arra a pár napra szedek egy 1000 forintos gyógyszert.


Mondjuk most kicsit bánom a dolgot, mert vért adnék pénteken, de allergia gyógyszerrel nem lehet. És így még egy hétig tüsszögök és fújom az orrom. De utána beveszem, nincs mese.

2021. aug. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Csak az érdekelne a témához kapcsolódóan, hogy zeller, citrusféle, paradicsom, szója, mogyoró vagy búza allergiából sikerült már valakinek kigyógyulni. Ezek így együtt már nagyon szivatósak, jó lenne tudni, hogy nem tart örökké.
2021. aug. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak tünetileg lehet ezeket kezelni, elmúlni nem fognak.
2021. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!