Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia?Gomba vagy valami...

Allergia?Gomba vagy valami más?Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziaszatok!A jobb kezemen a középső újjamon kb 1,5hónapja az első újjpercemnél a körmöm alatt(mármint a bőrőm nem a körmöm alatt) azt hittem,hogy megégettem (vagyis én úgy emlékszem de nem vagyok benne biztos.) Azon a részen piros volt a bőrőm,kirepedezett viszketett és fájt.Aztán onnan elmúlt és átterjedt az újjam oldalára.Csúnya de van mikor egész türhetően néz ki aztán nagyon csúnyán piros,hámlik,fáj és viszket.Nem tudom,hogy mi váltja ki.Egyébként 35.hetes terhes vagyok nem tudom,hogy ez lehet e valamivel összefüggés.Kérek időpontot bőrgyógyászhoz mindenképp csak hátha itt tud valaki valami tanácsot adni.Köszönöm a válaszokat!

2021. dec. 22. 19:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Az elején még ilyen hólyagos feleség volt rajta és nedvedzett is egy napig
2021. dec. 22. 19:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló volt munkás cipőtől a sarkamon, állandóan viszketett. Sztem gomba. Nekem elmúlt, de rózsaszínes volt, mert vakartam
2021. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!