Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Valaki hasonló?

Valaki hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban megjelent az ujjamon apró kiutes szeru fehér pontok. Nem is feher inkabb valami holyag szeru valami. Nincs bennuk semmi csak ugy vannak.

Rettentoen viszket es eg, es az ujjbegyemnel is erezheto ez. Van mukormom de sose volt meg ilyen.


Ezek a kis pontok a parom kezen is megjelentek, ugyan olyan allergiank van , de nekem ez uj. Valakinek volt hasonloja? Kesobb megprobalom le fotozni.


2022. jan. 11. 15:45
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Igy neznek ki az ujjaim :/ ahogy tudtam a

2022. jan. 12. 13:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Menj el borgyogyaszhoz ! Az ujjadon az valami kiutes, az ujbegyen az gombanak latszik. Menj borgyogyaszhoz !!!
2022. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kontakt ekcemam volt . Sajnos oylan anyaggal dolgoztam ami nem tetszett az ujjaimnak. Azota helyre jott .. de teljesen anti allergen anyagokra kellet valtsak :)
2022. febr. 17. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!