Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Laktózintoleranciánál a...

Laktózintoleranciánál a laktóz elhagyása után egyből jól müködött a szervezet?

Figyelt kérdés
Ételintolerancia, ibs vizsgálat és laktózintolerancia teszt után laktózintoleranciát állapítottak meg. 2 napja elhagytam a tejet, vagy laktózmentes ételeket eszek (előtt is probáltam, de valahol mindig becsúszott valami tejes amiről nem tudtam, hogy van benne.) Eddig össze-vissza székeltem 5-6x egy nap, híg széklet főleg stb illetve folyamatos ingerem volt ha jött valami ha nem. Most 2 napja laktózmentes vagyok beválni látszik, de nem az igazi. Most mindkét nap reggel ürítettem valamennyit, de egész nap ingerem volt hol kicsit hol jobban de végül nem volt meg az, hogy na most tényleg el kell menni. Aki ilyen problémából váltott laktóz mentes életre, neket volt áltemenet, hogy pl egy hét után lett jó, vagy ahogy elhagytátok a laktózt minden rendben lett?

2022. jan. 12. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem kell egy kis idő, amíg kiürül a laktóz a szervezetből
2022. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy ilyen 12 óra alatt távozik max. A erős tünetek tényleg távoztak, de az inger nem hagy el 2 nap után se sajnos. Elméletileg már biztos nincs bennem laktóz.
2022. jan. 12. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!