Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Köldök piercing váladékozik...

Köldök piercing váladékozik minek a jele lehet ?

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja szúrták, az elején alig váladékozott de most lassan 3 hete váladékozik, nem fáj nem piros (csak a amennyire természetesnek is gondolnám mert úgy ülök vagy ilyenek ) gennyszeru valami jön belőle nem sok de látható és főleg ha izzadok is napközben, a szúrás óta kenegetem alkohollal illetve krémmel amit kaptam a piercingestől. Mit kéne csinálnom? Vagy csak várni ?
2022. jún. 13. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
A váladékozás annak a jele, hogy be van gyulladva. Nem értek a piercingekhez, de nem lehetne kivenni egy kis időre? Amíg a seb meg nem nyugszik? Vagy esélyes, hogy benőne ezzel a lyuk?
2022. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esélyes hogy benőne sajnos , eddig nem vettem ki mert nem fáj és nem piros , illetve elvekonyodva sincs ezért se aggódtam eddig annyira , házi orvost is kérdeztem annyit mondott várjak még vele mást ő se tudott mondani , csak gondoltam hát ha van itt olyan aki hasonlót tapasztalt
2022. jún. 13. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg kérhetsz a patikában hatékonyabb gyulladáscsökkentő krémet, néha meglepően rutinosabbak ilyen területen, mint a háziorvosok :)

És persze lehet, hogy majd jön egy nálamnál tapasztaltabb.

2022. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!