Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit ne csinäljak allergiateszt...

Mit ne csinäljak allergiateszt előtt?

Figyelt kérdés

Annyit ír a papíron, hogy ne olajos tusfürdővel tusoljak... mondjuk csak olyan van itthon, de majd megoldom szappannal. Van valami esetleg amit nem kéne ennem vagy ilyesmi?

Ételekre egyébként nem (vagyis tudtommal nem) vagyok allergiás. Csak pollenra, meg háziporra. Azért megyek ma, hogy konkretizálják, mert pontosan nincs meg.


2022. aug. 4. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha olyan van csak otthon, akkor bizony én gyorsan elugranék boltba olyat vásárolni, ami nem olajos. Gondolom az olaj valamit befolyásol a bőröd pH-értékén, ami így megváltozik és hamis eredményt produkál az allergiavizsgálat során.

Ma azzal tusolnék vizsgálat előtt. Utána meg - attól függően, hogy mennyire sújt anyagilag az, hogy egy ilyen megvettem egy alkalom miatt - vagy elhasználnám tusolásra, vagy beletenném egy pumpás tárolóba, és max. elhasználnám kézmosónak.


Nekem pl. kézmosónak teljesen mindegy, hogy mit használok, ne legyen nagyon büdös és oldja a zsírt. Ennyi.


Arra meg, amikor orvostól, tömegközlekedésről vagy egyéb olyan helyről jövök haza, ahol tömegek mozognak (bolt, busz, bank, orvosi rendelő, bármi), ezekre az alkalmakra meg van külön fertőtlenítős kézmosó-szerem.

2022. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szedsz rá gyógyszert, öt nappal előtte hagyd abba.
2022. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!