Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás lettem a szempilla...

Allergiás lettem a szempilla ragasztóra, és nem múlik?

Figyelt kérdés
1 évig volt 3D muszempillám, sose volt gond vele. Majd egyik töltés utan a jobb szemhejam feldagadt, ödémás lett, viszketett. Azt mondta az orvos, hogy nem allergia, hanem valami fertőzést szedtem össze. Kaptam szemcseppet, kenőcsöt, 2 nap alatt helyrejott. A pilla maradt, de tegnap mégis leszedettem, mert enyhén ugyan, de viszketett a szemem néha. Csipesszel lett leszedve, semmi nem lett rakva rá, a leszedes óta iszonyatosan viszket a szemem és reggelre megint bedagadt, de már mindkettő... A történtek után egy hétig még fent volt és nem volt semmi baj csak néha enyhén viszketett. Akkor most ez mi lehet? Illetve később lehet újra próbálkozni? Doki azt mondta, hogy nem kell lemondanom róla mert nem allergia volt.. De ha igen akkor lehet hogy telitodott a szervezetem és ha pihentetem utána még fogom bírni?
2022. szept. 14. 14:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!