Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ekcéma tenyéren? 3 hete a...

Ekcéma tenyéren? 3 hete a tenyeremen ekcéma jelent meg, előtte soha nem volt. Egy bőrkeményedés elvakarásának a helyén indult. Bőrgyógyász látta, Pimafucort krémet írt rá fel.

Figyelt kérdés

Az eltelt 3 hét alatt a krém nem segített, az ekcéma rosszabbodott, a terulete nőtt. Amíg visszajutok az orvoshoz, válaszoltok kérlek?

Akinek volt már a tenyerén ekcéma, van olyan, hogy egy szteroidos krem nem valik be, aztán egy másik igen? a krémen kivül mit celszeru csinalni vele, hogy mielobb elmuljon? A gyógyszertarban fertotlenitedt javasoltak, ezt hanyszor es mivel?



2022. szept. 17. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmilyen krém nem használt!!


Nekem az segített, hogy elhagytam a kristálycukrot és az azt tartalmazó ételeket, meg csináltam egy pár napos léböjtkúrát ill. időszakos böjtöt.


Szerintem nálad is az életmódváltás lesz az igazi megoldás, mert az ekcéma csak egy tünet.

2022. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Évek óta elvétve fogyasztok kristalycukrot és igen egészségesen étkezem, nálam nem ez lesz a megoldás.
2022. szept. 17. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!