Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért érzem, hogy viszketek,...

Miért érzem, hogy viszketek, ha nem is viszket közben?

Figyelt kérdés

Ez így elég furán hangzik, de már több, mint egy hete tart ez az állapot, amit nem tudok hova tenni.

Folyamatosan azt érzem, hogy viszket a nyakam egy adott ponton, megvakarom, de nem is viszket. Azaz a vakarásra nem érzem, hogy valóban ott viszketne.. Ugyanez van a hátamon, oldalamon. Érzem, hogy viszket, megvakarom, de nem is viszket. Nem tudom, ez így érthető-e :D. Ilyenkor már végigvakarom az egész testem, hátha megtalálom azt a pontot, ahol valójában viszket, de sosincs ilyen. Mégis jön a rohadt idegesítő viszkető érzés főleg a nyakamon, de akárhol próbálom vakarni, nem múlik el az érzés. Mi lehet ez? Volt már bárki hasonlóan?



2022. nov. 29. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Májprobléma okoz testszerte nem múló viszketést. Laborod mikor volt utoljára?
2022. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pfú, szerintem kb 1 éve. Hál'istennek nem vagyok beteges, csak az éves alkalmasságihoz kellett az előző munkahelyemen. Mindig minden tökély volt, most sem vagyok rosszul.

A fogamra szedtem antibiotikumot, attól lehetséges? Egyébként nincsen sehol, semmilyen kiütésem, csak maga a viszketés érzése.

2022. nov. 29. 17:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!