Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen fajta kiütés lehet ez?

Milyen fajta kiütés lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt jelent meg, bekentem krémmel, de többször megújult. A nyakam és hasam közti teljes területen előfordult. Nem igazán viszket, inkább csak forró a piros terület. De lázam nincs.


[link]


Nem ettem semmi egzotikusat vagy újat, nem kezdtem semmi új illatszert használni. Amiket a neten látok képek, mind kis területre koncentrálódnak, s nem ilyen nagyra.


Tudom, hogy ez nem a megfelelő mód, csak segítséget kérnék.



2023. jan. 15. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Sziuus! Nem csak a kiütéssel van gond! Ilyen csúnya szőrös mellkast!😣 inkább hozd rendbe a bmi d és fogyj picit! Meg adj magadra! Remélem segítettem puszuuus🤗🌺🌺
2023. jan. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen allergiára gondolnék, pl. másik mosószer/öblítő, másik szappan, vagy csak simán nem jól öblítette ki a mosógép a ruhát. Ez semmiképpen sem csípés vagy hasonló. Sem az övsömör, sem a rosacea nem így néz ki.

Megpróbálhatod vékonyan bekenni valamilyen hidrokortizonos kenőccsel (ha van otthon), de, ha nem múlik el 2-3 nap alatt a kenőccsel sem, akkor doki. Meg akkor is, ha nincs otthon hidrokortizonos kenőcsöd.

2023. jan. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, 2-es!
2023. jan. 15. 01:48
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Elsőnek igaza van , nem egy leányálom aki vele ágyba bújik. Na de viccet félretéve szerintem is allergiás reakció lehet, amit bármi okozhat étkezéstől a mosóporig.
2023. jan. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Új póló,amit még nem mostál ki?
2023. jan. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!