Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi van ma velem?

Mi van ma velem?

Figyelt kérdés
Egész álló nap tüsszögök megállás nélkül és folyik az orrom. Tegnap semmi bajom nem volt még, sőt, ma kora reggel sem. Elfutottam a boltba és mikor hazaértem egyszer csak rámjött ez a tüsszögés, mintha valami folyton csavarná az orromat. Először azt hittem idővel elmúlik, de sajna csak rosszabb lett. Nem tudok róla hogy allergiás lennék bármire is, viszont ezek alapján arra gyanakszom. Vagy talán csak túlgondolom? Elég idegesítő ez az állapot, mert így semmire sem tudok rendesen odafigyelni.

2023. febr. 6. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kezdődött már így sima megfázás is, előfordul. Idegesítő, de nem tudsz vele nagyon mitkezdeni. Mindenesetre szerintem nem érdemes túlaggódni. Ha napokig nem javul, akkor meg keresel orvost.
2023. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Beteg leszel.
2023. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huh, nem is tudom melyik a rosszabb :D Mindenesetre köszönöm a válaszokat, ment a zöld :)
2023. febr. 6. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Most virágzik a mogyoró.
2023. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!