Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogy szedjem a CBD olajat?

Hogy szedjem a CBD olajat?

Figyelt kérdés
Vettem 10%-os CBD olajat. Szeretném vele kezelni az allergiás asztmámat, ami Júliustól Novemberig tart, nem akarok gyógyszereket szedni, annak is örülnék ha csak enyhülnének a tünetek. Tudom, hogy 1-2 cseppel kell indítani, pár hétig tartani az adagot, utána pedig vagy emelni vagy tartani az adagot. Házidokimat nem akarom megkérdezni erről, ezért fordulok hozzátok. Konkrétan amiért feltettem ezt a kérdést: Mitralis Prolipsusom van, ami miatt enyhén magas a vérnyomásom illetve a pulzusom, hálistennek nem vészes a dolog, csak akkor szükséges bevennem a Nebivololt, ha front van. Ha jól tudom, akkor lehet a CBD olaj mellett gyógyszert szedni, csak a CBD olaj használata után pár órával lehet beszedni. A másik: iszok minden reggel Magnosolvot, illetve naponta 3 alkalommal almaecetes vizet. Na most, hogy érdemes használnom a CBD olajat? Mindenképp szeretném megtartani a reggeli Magnosolvot és a napi 3 almaecetes vizet, a Nebivolol nélkül kihúzom délutánig ha úgy van, de ezek így nem ütik egymást?

2023. febr. 9. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ütik egymást. Simán megkérdezhetted volna a háziorvost :)

Maradhatsz pár cseppen napiba huzamosabb ideig is, és legalább meglátod hogy mennyit használ. Tehát csinálj mindent ugyanúgy mint eddig, csak nyomass mellé cseppet is.

2023. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Legyen meg a 2 óra különbség...Itt tudsz olvasni utána:

[link]

2023. febr. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xp ali ***** válasza:
Mindegy, hogy hogy szeded, mert szrt se ér egyik sem. Lehúzás.
2023. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ótv@r szegény munkás proli 3.
2023. ápr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!