Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha éjszakára fújnék a tenyerem...

Ha éjszakára fújnék a tenyeremre izzadásgátlót és reggel lemosnám abból lenne bajom?

Figyelt kérdés
Eléggé izzadósak a tenyereim már régóta, próbáltam beszerezni ilyen különböző izzadásgátló krémeket kézre, de rosszat postáztak és holnapra már nincs időm másikat venni. Ha fújnék rá izzadásgátlót majd reggel lemosnám érne valamit az izzadás ellen vagy váltana ki valami furcsa reakciót a tenyeremben? (Feltételezem nem, de azért inkább megkérdezem) illetve tud valaki valami jó akár ideiglenes megoldást a tenyér izzadása ellen?

2023. febr. 13. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha használsz máshol(pl hónalj) és ott nem vált ki a bőröd allergiás reakciókat, akkor máshol sem fog.

Nem értem kifejezetten miért baj ha izzad a tenyered, de te tudod, hajrá

2023. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg leszárad reggelre a kezed. Az izzadásgátlókat úgy tervezik meg, hogy bőrrel érintkezve komoly károsodásokat okozzanak, akár még halált is. Ja, nem.

Most komolyan, hogy lehet ekkora butaságot kérdezni?

2023. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert ha már van külön hónaljra tervezett ami tele van erős illatanyagokkal hogy elnyomja a szagokat plusz már a bőröm is hozzászokott a sok év után, akkor szerintem nem akkora probléma, hogy rákérdeztem. Alapból zavaró tényező gitározáskor vagy pusztán ha olyan felülethez érek ott marad a lenyomata, de a holnapi alkalom miatt inkább a kézfogás miatt gondoltam
2023. febr. 13. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!