Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehet hogy allergiás vagyok a...

Lehet hogy allergiás vagyok a politikusokra?

Figyelt kérdés

2023. márc. 9. 14:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Rosszul vagyok a fideszes műsorokatól.
2023. márc. 9. 14:31
 2/8 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál még, hogy nem nézed?

Discovery? ID? stb.

2023. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán :) Én emiatt már nem is nézek semmit, csak szervezem, hogy hova húzzak el
2023. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Meton ***** válasza:
Igen, ez egy érdekes kérdés, hogy ha nem tetszik, akkor miért nézed? A politika a hazugságról szól, ez nem titok. Mindig az a nyerő, ami nagyobb hazugságokkal tud előállni. Itt minden a hatalmi harcról, egymás lejáratásáról szól. Van, aki ezt élvezi, izgalmas neki, de ha nem tetszik, az is teljesen normális.
2023. márc. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

4# "Mindig az a nyerő, ami nagyobb hazugságokkal tud előállni. "

Ez szerintem a befogadók értelmi szintjét mutatja.

2023. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
1# Igazad van. Egy parlamenti közvetítés csak sugárban okádásra ösztönöz. Semmire nincs tisztességes válasz a részükről, csak ocsmány visszamutogatás.
2023. márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem idegesít, hogy Fater gyűlöli a Fideszt (mint kb összes ismerősöm + én), és mégis minden nap az M1 híradót nézi, meg meghallgatja felvételről, amit a Kossuth-on mondott. Csak azért, hogy hibát találjon, és rámutasson. És dühöng. Félek, hogy a 2. sztrókja is meg lesz.
2023. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Meton ***** válasza:

Nem értitek a lényeget. Embert ölni is durva dolog, mégis sokan szeretik a krimit. A számítógépes játékokról ne is beszéljünk.

A politika is ilyen, mert aki átlátja, annak izgalmas. A Demokratikus Koalíciót például a nyugat pénzeli, vagyis megvannak persze a konkrét személyek. A lényeg, hogy ezek a személyek diktálnak a pártnak, hogy az érdekeik szerint cselekedjenek. Aztán van a Fidesz, ő tartja kordában a baloldalt. Mint egy pásztor, aki nem engedi, hogy a nyáj elkóboroljon, vagy nagy marhaságot csináljon. Ha megfigyelitek, a Fidesz, sőt a Fideszen belül Orbán Viktor gondosan ügyel arra, hogy senki ne tudjon szembe szállni vele. Aztán ott van a Mi Hazánk, a fekete bárány, aki nem tartozik a nyájhoz, legalábbis a saját feje után megy. Az örök bajkeverő. Hogy aztán kinek van igaza, az nem lényeges, mert ezek a szabályok, amik szerint játszanak. Mint egy szerepjátékban mondjuk.

Egyébként érdekes, hogy a DK amerikai minta szerint próbál nyerni. Vagyis a tudatlanokra, műveletlenekre épít. Csakhogy ez nem amerika, itt mások az emberek, jobban érdekli őket a politika, a többségük azért igyekszik informálódni.

A Fidesz ezzel ellentétben inkább orosz mintát követ. Érdemes lenne Putyint és Orbánt összehasonlítani, szerintem vannak párhuzamok. Oké, hogy már igyekszik Putyintól távolodni, de ezt nem tartom őszintének.

2023. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!