Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A túl sok kóla fogyaszás...

A túl sok kóla fogyaszás okozhat bőr viszketést? Masnak is volt hasonló?

Figyelt kérdés
Hajlatokba,fejbőr,arc pontjain vettem észre eddig
2023. jún. 20. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,de hagyd abba a túl sok kóla ivást, mert később az eü problémákkal fog végződni.Inkább azon aggódnék hogy lesz-e tőle magas vérnyomásom,vagy cukorbeteg leszek-e tőle.....
2023. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem jellemző. Mennyi a túl sok kóla?
2023. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen el kéne hagyni.
2023. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak nagyon sok koffeint tartalmaz és egy rakás cukrot is, ha nem zeró vagy light változat. Valószínűbb, hogy valamire allergiás vagy, mivel mostanság virágzik minden. Cetirizin hexal cseppek megoldják, patikába keresd kb 900 Ft.
2023. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem.Ha sok kólát iszok,majd megizzadok,viszket a bőröm,ugyanez víz esetén nincs meg. (nyári melegben)
2023. jún. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sok koffein vízhajtó + a meleg miatti izzadás együtt nagyon kiszáríthatja a bőrt és így már esetleg okozhat viszketést. Kóla, kávé, tea, energiaitalok mindig sok koffeint tartalmaznak. Csak mértékkel ezeket, de az energiaitalokat inkább egyáltalán.
2023. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!