Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha egy laktóz érzékeny ember...

Ha egy laktóz érzékeny ember túl sok laktózt fogyaszt hosszútávon, kialakulhat hasnyálmirigy gyulladás?

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Ha valaki tonkreteszi az egeszseget, sokminden kialakulhat biztos.
2023. júl. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Csak szolok, ha valaki laktozerzekeny valoban, es nemcsak nem ovakodik a laktoztol, de kimondottan tomi vele magat, annak tenyleg a belei tonkremennek, tapanyag nem szivodik fel, az egesz teste tonkremegy.
2023. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Hát elég súlyos következményei lehetnek, hogy pont ez-e, azt nehéz megmondani. De az igazi laktózérzékeny nem tömi magát laktózzal, hacsak nem szereti a folyamatos puffadást és hasmenést...
2023. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
55%
Ha egy laktóz érzékeny ember túl sok laktózt fogyaszt hosszútávon, az lábon hordta ki az agyhalált.
2023. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én laktózérzékeny vagyok.

De ugyanúgy fogyasztom a dolgokat, igazából amikor volt az a teszt, hogy innom kellett olyan cuccot a vizsgálaton, fostam tőle mint az állat.

A kilegzesem is jelezte, tehát genetikailag.

De igazából nem nagyon kerülöm a laktozt.

Egyszerűen nem vagyok tőle rosszul.

Ritkán rántott sajthoz szoktam csak bevenni tablettát, vagy ha tényleg nagyon olyat eszek..

Még annyi hogy tejet laktózmenteset iszok.

A karom kicsit pöttyös, talán max ennyi bortunetem lehet.

Így is kerülnöm kéne a laktozt, okozhat gondokat?

Mert ugye nagyon nincs emésztőrendszeri tünetem

2023. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!