Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől jön ki az ekcéma?

Mitől jön ki az ekcéma?

Figyelt kérdés
Főként nyáron de előző hóbapokban is eléggé kijött. A csuklomon, a könyök hajlatomon, az alkaromon és a nyakamon. Szoktam kenegetni krémmel, attol elszokott mulni nagyjából, de ha nem kenem elég hamar visszajön

2023. júl. 18. 06:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet most a melegtől, de az esetek nagy részében belsőleg kell keresni a kiváltó okot (tej, glutén, stb.).
2023. júl. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én pont fordított vagyok, nekem meg csak ősztől tavaszig van a kézfejemen, mikor mentem hajnalba télen dolgozni gumikesztyűt vettem a rendes kesztyű alá, mindenféle krémet próbálok teljesen sosem múlt el csak kicsit enyhíti mindenki azt hitte nem kenegettem hiába magyaráztam hogy kenem de akkor is ilyen csúnya sajnos.
2023. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
Ha évszakhoz köthető a rendszeres kiújulás, akkor feltehetően külső, valamelyik allergén faktor okozza.
2023. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én vagyok a második válaszoló,nekem meg most van az időszak amikor nagyon ronda a kezem,hiába kenem

Kérdező neked most hogy van?

dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!