Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia kialakulása?

Allergia kialakulása?

Figyelt kérdés

Mennyire valószínű, hogy a szülés és/vagy a szoptatás miatt többmindenre is allergiás lettem?

Mióta szültem es szoptatok pokol az életem. Lehet összefüggés? Valakivel történt ilyen esetleg? És ha abbahagyom a szoptatást esetleg normalizálódik a helyzetem? Egy merő seb vagyok :(



2023. aug. 12. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Elöször is, ilyen szinten nem valószínü, másrészt miért nem keresel fel egy börgyógyászt, aki teszteket tudna végezni, mire lehetsz allergiás, harmadszor elég valószínütlen, hogy pont a szoptatás lenne az ok - ugyanis az allergiánál KIVÜLRÖL van valami ok, ami ingerli a bört, a szoptatás meg nem ilyesmi.
2023. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnal, csinaltak etelallergia tesztet. 20bol 13 pozitiv. Jovoheten megyek vissza az eredmennyel.

A kerdes arra iranyult, hogy a hormon hatasok miatt lehet-e ennyire reakcioba a testem

2023. aug. 12. 11:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!