Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetséges, hogy enyhén...

Lehetséges, hogy enyhén pozitív fekete ürömtől egész évben nehezebb a légzésem és gyakran tüsszögök?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt csináltam, mert már akkor is idegesített a dugult orrom, de csak erre és az "egyéb fűfélék" csoportra lettem enyhén pozitív. Egyszer csináltam ezt az IgE tesztet ahol normálisak voltak az eredmények.

A dohányzástól is lehet ilyen? Egy hete nem cigiztem de gondolom ennyi idő után még simán lehetnek allergiás tünetek?


nov. 22. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen. Mint ahogyan az egyéb fűféléktől is lehet, amik szinte egész évben jelen vannak. Egyébként az, hogy évekkel ezelőtt ezeket állapították meg, nem jelenti azt, hogy még mindig csak ezekre vagy érzékeny, vagy még mindig csak enyhén pozitív. Időnként meg kell ismételni a vizsgálatot.
nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!