Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Akinek fruktóz allergiára van...

Akinek fruktóz allergiára van mennyi idő után jelentkeznek tünetek?

Figyelt kérdés

Ha pl. Megiszik egy üdítőt vagy gyümölcsöt eszik.


Arra volnék kivancsi egy órán belül vagy több óra is. Próbálom ki tapasztalni mitől van hasi korgásom meg hasmenésem.



dec. 9. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Kiskoromban diagnosztizáltak (fruktóz)gyümölcscukor érzékenységével. Nekem fájt a hasam a gyümölcsök után nagyon. És a vizsgálaton megittatak velem egy gyülmöcslét ami tele volt gyümölcscukorral mind ezt végig étgyomorral kellett kibírnom 4-5órán keresztül és folyamatosan ment a hasam. Nálam így derült ki :'D. Én azt javaslom próbálkozz írd fel mikor fájt a hasad vagy ment a hasad és mit ettél előtte idővel szűkülni fog a kör és kiderül. Vagy keresd fel te is az orvosod a problémával aztán lehet ad beutalót gasztroentrologushoz
dec. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
6 éve van ekcémát. Az kiderült hogy étel allergiám van. Az ekcéma jo par hete megint eltunt viszont a gyomor problémáin nem… azert erdekelne mik a pontos tünetei a fruktoznak mivel a neten eleg összetett válaszok vannak. Ha megiszok fel liter kolat van hogy 4-5 óráig nincs is baja a gyomromnak.
dec. 9. 01:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem pl. egy falat alma - félórán belül felpuffadok, fáj a hasam, hányingerem lesz, de mint a franc, körte ugyanez, sőt, bármilyen gyümölcs.


A gyümölcslétől hasmenés.

dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!