Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Laktózérzékenyeknek jár...

Laktózérzékenyeknek jár utazási kedvezmény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csak azért kérdezem, mert súlyos fogyatékosságnak számít, és nem vagyok tisztában azzal, hogy jár-e erre utazási kedvezmény.


Nagy háborodást azért ne keltsen ez a kérdés, természetesen ha van, ki kell használni, ha nincs, akkor nincs, ennyi.:)



márc. 1. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy jár!
márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
33%

Az emberiség nagy része laktóz intolerens. Az az egyedi mutáció ha elviseled a laktózt. Semmi probléma nincs veled, fogyatékos sem vagy, ez teljesen normális. Pl Koreában, kínában, Dél-Afrikában a lakoságg majdnem 100% nem bírja a laktózt.


De nem, egyébként tudtommal nem jár.

márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra jár, amikor hivatalos igazolványt tudsz kiváltani.
márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

"Az emberiség nagy része laktóz intolerens"

Nincs is más emlős állat az emberen kivül ami megissza más emlős tejét... micsoda barbár népek vagyunk.

Nade én ezt nem tudtam, hogy ez súlyos fogyatékosság. Akkor az én 80%-os látássérülésem micsoda? Azért ne hasonlítsuk már össze azt hogy befingok kettőt a tömlőssajttól, vagy hogy annyira nem látok, hogy meg sem találom a sajtot... pffff :D


Itt a lista, ők kapnak ilyen papírt:

[link]

Illetve van még a MÁK hatósági igazolvány:

[link]

márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jár és nem számít súlyos fogyatékosságnak.
márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!