Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Normális hogy ennyire nem...

Normális hogy ennyire nem bírom a napot? Ha egykét percnél tovább vagyok napon megszédülök, hányingerem lesz.16L

Figyelt kérdés
Valamelyik nap tesóm vittem le a játszótérre, Kb 5-10 percet voltam napon a homokozónál, és ennyitől enyhén napszúrást kaptam. Utána szédültem, piros volt az arcom, hányingerem volt és álmos voltam. Másnapra elmúlt szóval gondolom enyhe napszúrást kaptam. Tegnap pedig a munkahelyemrōl jöttem hazafele, Kb 2 percet érte nap a fejem, de ennyitől megint rosszul lettem fél napra. Lehet valami allergia vagy csak simán nem bírom a napot? Azóta esernyővel járok. Meg majd veszek kalapot is, a baseball sapka nem sokat véd.

máj. 21. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, kalapot vegyél. Én nyáron régóta kalapban járok mindenhová. Azok a legjobb hőszigetelők, amik "papírból" vannak, abban még a napon állva sem lesz meleg a fejed. Figyeld hogy milyen anyag van ráírva összetevőknél, mert természetesen nem látszik, hogy papírból van, talán horgolt raffiához, vastag fonalhoz hasonlít a legjobban, és világos színű legyen.
máj. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
A felborult bélflóra egyik jellegzetes tünete. (Kivéve persze, ha valamelyik szülőd is ilyen.)
máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!