Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Az alapozó és a púder felkenés...

Az alapozó és a púder felkenése után néhány órával az arcomon apró pattanás szerű kis pötyik jönnek ki. Allergiás lennék az alapozóra?

Figyelt kérdés
Jövő héten mindenképpen felkeresek egy bőrgyógyászt, és szeretnék allergia tesztet is csináltatni. Ha tudnám, hogy melyik összetevő okozza, kicsit könnyebb lenne... De ilyen (speciális) allergia vizsgálatot csinálnak bőrgyógy. szakrendelésen, vagy magándokit kell keresnem?

2012. ápr. 11. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem sokat értek a bőrgyógyászati dolgokhoz, de szerintem is valami allergia lesz!Hogy speciális-e az allergia vizsgálat, azt nem tudom! :) De csinálnak allergia vizsgálatot az sztk-s bőrgyógyászaton is az biztos!Szerintem vidd magaddal azokat a "kencéket" amiket az arcodra kentél, talán az is ad némi támpontot a dokinak!

Remélem semmi komoly és esetleg csak valami túlérzékenység! :) jobbulást!

2012. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :]


Az biztos, hogy csinálnak allergia vizsgálatot, csak azt nem tudom, hogy ilyen speciálisat csinálnak-e. Egyébként az az érdekes, hogy lemosás után néhány órával elmúlnak ezek a kis pöttyök, vagy legkésőbb reggelre.

2012. ápr. 12. 08:37
 3/3 anonim válasza:
Velem is ez van. 26000 alapozót kipróbàltam ami elvileg jó a bőrtípusomra, mindtől pattanàsos lettem.
2016. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!