Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Laktózérzékenység, hisztaminal...

Laktózérzékenység, hisztaminallergia, lehet megoldás egy kímélő étrend, és probiotikumos kúra?

Figyelt kérdés
Mindkettő oka enzimhiány ahogy olvastam. A laktózérzékenységről írták, hogy lehet átmeneti is, ha egy antibiotikumos kúra vagy bélprobléma miatt alakul ki. Bár ezt a hisztaminallergiánál nem olvastam ,de esetleg egy beleket rendbe tevő kímélő étrend és probiotikumos kúra végleges megoldást jelenthet mindkettőre esetleg?

2012. ápr. 26. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2 éve van laktóz érzékenységem amit antibiotikum (Augmentin) váltott ki.

Ezidáig nem múlt el pedig a bélflórám tuti rendbe jött mert azóta is folyamatosan szedek bélflóra erősítőt.

Hol olvastál az átmeneti érzékenységről? Légyszi küldd át a linket! Köszi!

2012. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Itt:


[link]


itt is:


[link]


Bocs, többet nincs kedvem keresni, de találhatsz a neten még több oldalt is ahol írják.

2012. ápr. 27. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2012. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs mit. Bár sajnos az alapján amit írtál, nem feltétlen van úgy, ahogyan írják.:(
2012. ápr. 27. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!