Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Méhcsípések alkalmával, az...

Méhcsípések alkalmával, az évek folyamán súlyosbodtak a tüneteid?

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, inkább ellenállóbbá váltam. Most egy méhcsípés csak annyi, mint egy szúnyogcsípés.
2012. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15 éves koromig évente több is megcsípett, soha nem volt semmi extra. 15 évesen azonban nyáron megcsípett egy a könyökömnél. Egy zsemlényi dagadás lett rajta, pedig kiszívtam rögtön. Orvoshoz mentem vele, aki azt mondta, lehet(!), hogy mostantól allergiás vagyok rá, nyáron legyen nálam mindig kálcium meg Zyrtec, mert ki tudja. Azóta egy sem csípett meg (kop-kop-kop), pedig majdnem ugyanannyi idő eltelt már.


De van ismerősöm, aki bőven harminc felett lett allergiás, nála viszont még injekció is van rögtön, mert azonnal belehalna. Előtte viszont tanyasi parasztlány volt, lépten-nyomon megcsípték a méhek, gond és mellékhatás nélkül.

2012. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább enyhültek. Apám méhész volt, ezért szerintem engem kisgyerekkoromban annyiszor csípett meg méh, mint mást egész életében. Mindig, ha lementünk a méhekhez összeszedtem egy csípést. A végén már nem is sírtam. Ma nem tudom, mi lenne, már jó ideje nem csípett meg méh.
2012. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Mik voltak a tüneteid gyermekkorodban?
2012. júl. 20. 17:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!