Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Folyton bedugul az orrom,...

Folyton bedugul az orrom, semmi se használ! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Allergiás vagyok a porra, pollenre, parlagfűre és virágporra de sose dugult be az orrom. Már 3 hónapja ez van és nagyon zavar. A doki felírt orrsprayt de nem használ. Mi tegyek?

17/L



2012. júl. 28. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el fül-orr gégészhez. Ha fújod, attól sem lesz jobb? Én is allergiás vagyok, nekem jobb lesz ha fújom, úgyhogy gyakorlatilag egész nyáron 5 percenként az orromat fújom.
2012. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még nem voltam...

Kicsivel jobb lesz ha fújom de nem sokkal mostanába annyira fújom h. vérzik is de nem segít :\\\

2012. júl. 28. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Tegyél párologtatni sós vizet a szobádba.

Azonfelül ajánlom a mentolos rágót hols cukorkát és miegymás. Amúgy az allergia 2 komponensű dolog. Én azt vettem észre hogyha egy bizonyos ételt gyógyszert nem viszek be a szervezetembe akkor a pollenek se váltanak ki ilyen reakciót. Ennek az oka ez a tartósítótt világ.

Esetleg még valami gyulladás csökkentő szert javaslok.

Meg ha padlószőnyeg van a szobádba akkor azt cseréld ki mindenféleképp valami laminált vagy pvc vagy burkoló lapra. Én 2éve majd meg haltam olyan allergiás voltam. Azt hittem megfulladok néha mert már aszmám is lett mert a tüdőm is begyulladt és hasonlók. Ezeket a dolgokat változtattam meg azóta semmi problémám.

2012. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)Már próbáltam a sós vizes párologattást de nem valami jó.Most kipróbálom a mentolos rágót remélem kidugul az orrom :s
2012. júl. 28. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Sós vizes orrcseppet próbáltad már?
2012. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sós vizes orrspray-t írt fel az orvos :|
2012. júl. 30. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!