Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Macska allergiám van amibe majd belepusztulok, és el kezdtem szedni az allegrát ami totál jó volt semmi bajom nem volt de jó múltkor nem hatott. és szarabbul is voltam mint eddig. Mégis mi volt a baj? Miért nem hatott? Zárójelbe megjegyzem ha rajtam múlna nem engedném be a cicákat a házba de vőlegényem családja igen. és 11 macskájuk van, és igen szarul esett hogy a kedvemért nem rakták ki őket legalább addig míg ott vagyunk. Annyira rossz leülni ott a fotelba is meg hót szőr minden a kajába az italomba a ruhám teli van szőrrel és nem tudom hogy ekkora baj ez de iszonyatosan undorító főleg hogy nem egyszer nyeltem le szőrszálat és az kikészített nagyon=\

2012. szept. 4. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem elég, ha szeded az allergiagyógyszert, igyekezni kell kerülni az allergéneket, ami a Te esetedben a macska. Ha a párod családja nem megértő ez irányban, nehéz helyzetben vagy. Ha a gyógyszer mellett is vannak tüneteid, akkor sajnos ez számodra gyenge, valami erősebbet kell szedned.

Érdemes felkeresni egy allergológust, mert Ő ért hozzá, hogy kifejezetten az állatszőr allergiára melyik gyógyszer lenne a legjobb. A recept nélkül is kapható antihisztaminok szerintem gyengébb hatásúak, nem véletlenül vényköteles a többi.

2012. szept. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!