Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez allergia? És ha igen,...

Ez allergia? És ha igen, mitől lehet? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mitől lehet, és elég furcsa is, mert kb. kétnaponta megjelennek rajtam kiütések, az egyik pillanatról a másikra, kb. 10 percig iszonyúan viszket, aztán egyszercsak elmúlik. És aztán van, hogy hetekig semmi...

2013. febr. 21. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, elég ha valami olyasmihez hozzáérsz, vagy olyasmit eszel.

Érdemes megfigyelni, hogy milyen helyzetet követően fordul elő, mert akkor ki lehet szűrni.

2013. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Apró piros pöttyök?
2013. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen, igen, sok pici pötty.

Egyébként már próbáltam megfigyelni, hogy mitől van ez, de eddig még semmi összefüggést nem találtam...

2013. febr. 21. 15:31
 4/6 anonim válasza:

Nekem már 6 éve ilyen. Legtöbbször tesiórán jönnek rajtam ki. Azt hittük először, hogy meleg allergia, de nem, mert nem csak akkor jön ki, ha melegem van. Voltunk már több orvosnál is, több allergiateszt stb. De nem mutatott ki semmit, és nekem is nagyon viszket, és mostanában már többször belülről is nagy melegséget érzek, ezt nem is tudom leírni.

Nagyon kellemetlen, főleg tesin és nagyon csúnya, először csak pár pötty, utána meg az egész testem olyan, van hogy a fejem is! :S

2. voltam.

2013. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát érdemes elmenni az allergia vizsgálatra, hátha kiderül valami.

Viszont ez kicsit lutri dolog, és ilyen enyhe tünetekkel nem hiszem, hogy igazán komolyan veszik, sajna.


Az unokatestvéremnek az eper evés után jöttek ki ilyen pöttyei, nekem bizonyos vegyszerek okoznak ilyen panaszt. A második válaszolónak meg lehet az izzadtság pl.

2013. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem, az sem, mert pl. akkor is kiütéses leszek, ha fázom/hideg van.:S

2. voltam.

2013. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!