Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szerintetek érdemes allergia...

Szerintetek érdemes allergia tesztet csinálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már több, mint 2 éve megkeseríti pár hónapomat(április, május, június eleje,július) az allergia. Igaz, ritkán tör rám, de elég kellemetlen. Rosszabb napjaimon felváltva tüsszögök és fújom az orrom, emellett még a szemem is könnyezik, meg annyira viszket, hogy ki tudnám kaparni.

Régebben ódzkodtam mindenféle gyógyszertől és csodaszertől, mondván úgy is elmúlik. De mostanra eljutottam arra a pontra, hogy szeretnék tenni is ellene valamit, nem csak reménykedni, hogy elmúlik. Szóval a kérdés: mit ajánlanátok az alábbi kettő közül: 1. vegyek valami vény nélkül kapható gyógyszert(ha igen, mit?) vagy csináltassak egy allergia tesztet. Utóbbi esetén tudnának-e olyan gyógyszert felírni, ami tényleg jelentősen megkönnyítené ezt a pár hónapot számomra?



2013. máj. 22. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltass először tesztet, semmit nem vesztesz vele, sőt! Ha tudod, hogy mire vagy allergiás, akkor kezelni is könnyebb talán, hiszen tudod, hogy pontosan mire keress gyógymódot.
2013. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatod mindkettőt. Én is így voltam tavaly nyáron hogy augusztusban elkezdett folyni az orrom és a szemem is viszketett. Elkezdtem szedni egy vény nélküli gyógyszert az Allegrát, mert én parlagfűre gyanakodtam és még elmentem allergia tesztre is ahol megállapították hogy kezdődő parlagfű allergiám van. Ilyenkor a platánfa, a pázsitfűfélék, lórom, útifű szokott virágozni.
2013. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ. Először szerintem az lesz, hogy kipróbálok egy homeopátiás gyógyszert, de ha nem látok javulást, akkor irány az orvos.
2013. máj. 22. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!