Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kiütéses vagyok, de az orvosok...

Forcabarcaa kérdése:

Kiütéses vagyok, de az orvosok sem tudják mitől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy hete, hazajöttem az iskolából és az arcomon nagy foltokban lévő kiütést vettem észre. Másnap reggelre a végtagjaimon és ugyanúgy az arcomon keletkezett.

Elmentem háziorvoshoz, írt gyógyszert és kalciumot, valamint azóta diétázom is.

A kalcium hatására estére visszahúzódik, viszont reggelre (úgy gondolom a meleg hatására) visszajön.

Mit tegyek?


2013. máj. 26. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász.
2013. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakran soha nem derül ki,h mi okozza(ta)az allergiás tüneteket.Ennek az az oka,h a kiütések,ill.tünetek minden allergiánál ugyanolyanok és mivel bármi okozhat allergiát(gyógyszer,vegyszer,étel,stb...,sajnos a bőrgyógyász sem fog tudni mondani többet. Ezért csinálják az allergia teszteket,de ez sem minden esetben kivitelezhető. Hiszen több száz(esetleg ezer) anyagra nem lehet tesztelni. És az,h ma bizonyos anyagra negatív lett a teszt,nem jelenti,azt,h holnap már nem lenne pozitív,hiszen az érzékenység bármikor elkezdődhet. Sok esetben éppen a beteg tud rájönni,h mitől lehetett az allergia. Sajnos mindenféle kiütés,viszkető elváltozás melegben rosszabbodik. De az arcod nincs betakarva,az nincs melegebben,mint nap közben. Vegyél mindent végig mit ettél,milyen tisztálkodószert használtál,mivel van mosva,öblítve az ágyneműd,milyen anyagból van az ágynemű,hálóruha. Ezeken változtassál,ha lehet,talán lesz eredménye.
2013. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biorezonancián vizsgálnak többszáz anyagra is akár. Érdemes lehet oda elmenned.
2013. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!