Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Barna foltok a kezemen? Segítség!

Barna foltok a kezemen? Segítség!

Figyelt kérdés

1-1,5 hete barna(száraz) foltok jelentek meg a kézfejemen, illetve a csuklómon. Mindkét kezemen a hüvelykújjam, és a mutatóujjam közötti részen van ilyen folt, és a jobb kézfejem alsó részén, meg a jobb csuklómnál.


Nem ég.Nem fáj. Nem viszket. A jobb kezemen a legnagyobb folt ki van száradva.Gyógyszertári krémmel kentem be, de semmi változás. Nem tudom befolyásolja-e, vagy tényleg e miatt lett, de mintha szúnyogcsípésekből alakultam volna ki. Az már világos hogy börgyógyászhoz kell mennem, de kíváncsi vagyok a Ti ötleteitekre is.

Köszönöm előre is a válaszokat!:) 14/L.



2013. máj. 29. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Gomba. Túl savasan étkezel. Candida és moniláz alatt olvass utána neten. Akár komoly beteg is lehetsz !
2013. máj. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá bőrgyógyász, ha jó a gyerekorvosod Ő is fel tud írni erre krémet, egyébként várhatóan tényleg gomba. A krémtől teljesen el fog múlni. Erősítsd az immunrendszered, mert a bőrön mindig ott vannak ezeket a foltokat okozó baktériumok, de csak akkor tudnak így kialakulni, ha az immunrendszer gyengül. Pl. igyál grapefruit mag kivonatot egy pár hétig. Szedjél nagyobb dózisú C vitamint, esetleg keressetek egy jó összetételű multivitamint.
2013. máj. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem ellátogatok ma a háziorvosomhoz!:|
2013. máj. 29. 13:06
 4/4 anonim válasza:
Szia! Mi volt végül?? Nekem is ilyen a kezem...
2023. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!