Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Vajon mi lehet a bajom?

Vajon mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy hónapja csúnyán köhögök. Egyre rosszabb, már annyira erőltet, hogy hányok is néha. Voltam körzeti dokimnál, azt mondta nem piros a torkom, de a manduláim, hogy ez biztosan allergia. Felírt nekem valami általános allergia gyógyszert, majd azt mondta, ha nem segít elküld allergológushoz. Nem segített, vissza mentem, elküldött allergológushoz. Mondta, hogy hát igen, csúnya ez a köhögés, van nekik valami gépezetük, ami rögtön meg tudja mondani, hogy asztmás-e az illető, de csak 2 hét múlva mehetek, akkorra kaptam időpontot. Tesztelnek majd allergiákra is. Mindent kipróbáltam már, semmi nem segít. Többnyire állandó a köhögés, de van hogy 10-20 percre nagyon rámjön és fulladozok, nem bírom abbahagyni... Akit meg allergiást ismerek, azt mondta, hogy szerinte nem az, mert h ők inkább náthásak és nem így köhögnek. Aki meg asztmás, azt mondta, hogy ő nem köhög ennyire, és nem így, inkább fulladozik hang nélkül. Mi bajom lehet?
2013. máj. 30. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én két szert is tudnék Neked ajánlani (tapasztalatból), de nem vagyok orvos.

1., STODAL szirup (ezt naponta akár 15-ször is vehetsz be)de ne lenyeld azonnal, hanem nyálkahártyán oldódjon fel előbb!


2., BIO-MARE cápamájolaj kapszula. Kapható az Egressy Patikában, Bp. XIV. Hungária körút.)

Nekem egyszer egy makacs köhögés ettől az utóbbitól múlt el!


Amúgy, ha hányingered lesz köhögés közben az tipikusan az Ipecacuana homeopátiás szer. Vehetnél Ipecacuana CH9-et, minden nap elszopogatsz belőle 3-szor 3 globuluszt és 1-2 hét alatt teljesen meg fogsz gyógyulni. De ha már 1 nap alatt meggyógyulnál, akkor (csak úgy) ne szedd tovább! Gyógyulást!

2013. máj. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. máj. 30. 23:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Tedd meg,amit javasoltak előttem. De az elhúzódó köhögések oka gyakran gyomorsav túltengés. Igyál naponta éhgyomorra, illetve az egyes étkezések közti idő alatt.A napi Salvus-víz mennyiségét (2–3 dl), több kis részletben, azaz néhány kortyot egy-egy alkalommal.
2013. máj. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!