Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tudtok jó bőrgyógyászt ajánlani?!

BlackSwan kérdése:

Tudtok jó bőrgyógyászt ajánlani?!

Figyelt kérdés

Édesanyukám minden gyógyszerre allergiás, többször volt bőrgyógyászati és egyéb kezeléseken, de senki sem tudott rajta segíteni. Általában piros foltok jelennek meg rajta amelyek égetnek és viszketnek és 2x2 cm nagyságúak. Van mikor bedagad az arca, vagy apró kipirosodott pöttyök jelennek meg. Érdekes, mert a vérnyomáscsökkentő gyógyszerét feldogozza szervezete, de pl az algopyrin a cataflam kikészíti. Nagyon féltem mivel egyre többet dolgozik és kezd kimerülni a szervezete...és ugye belülről sem olyan fiatal mint kívülről!:))

Ezért kérnélek titeket hogy egy profi bőrgyógyászt ajánljatok, mivel én nem akarom végig nézni szenvedését.

Csak van valami módja hogy legalább enyhítsük a fájdalmat és a ,,károkat".

Köszönöm szépen előre is! :)


2013. jún. 17. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok tanácsot nem tudok adni, ha Budapesten laksz/laktok, akkor van A Bőr- és Nemibeteg gondozó 1114 ULÁSZLÓ U. 1. - TELEFON: 209-1336

Én az arcom miatt szoktam elmenni, pattanások miatt, meg 1x mentem ekcémával is, mindig segítettek, elmondták mit tegyek, mit ne tegyek, felírták, amit fel kellett, nagyon aranyosak szoktak lenni, hogy mennyire profik, azt nem tudok, mert túl nagy problémákkal sosem fordultam hozzájuk, de biztos ami biztos, legalább nem voltak bunkók.

Máshova meg nem szoktam járni, ne haragudj, többet nem tudok segíteni.

2013. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon szépen köszönöm!
2013. jún. 18. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!