Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A sóra (étkezési konyhasó)...

A sóra (étkezési konyhasó) lehet allergiásnak lenni ( bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy ha sós ételt eszek lehet az bármi... levesek húsos ételek sült ételek... ropi, chips, sült krumpli, sült hús, szalonna... bármi amiben/amin só van akkor utána iszonyatosan elkezd viszketni az orros belülről meg alul az orrjukam és a felső ajkamnál... de annyira tud viszketni hogy le tudnám dörzsölni...:S

2013. júl. 1. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Sajnálatos módon gyakorlatilag bármire lehet allergiásnak lenni, de a sóra való érzékenység nem ritka. Én is küszködök vele, bár szerencsére nálam nem jön ki minden alkalommal.
2013. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Régebben ( 1-2 hónap esetleg picit több ) nálam sem jött ki mindjárt de ma is reggelire ettem vajas kenyeret amit természetesen megsóztam kicsit és még meg sem ettem már annyira viszketett az orrom hogy le tudtam vna szedni kínomban...:S
2013. júl. 1. 10:35
 3/5 arturrimbaud válasza:

ekezet nelkul kell irnom boccs mert eltunik es mosat irom 6 szor:)))


a pollen is bejatszahat nezz utana, mire vagy erzekeny ha elmulik a pollen csucs konnyebb lesz megint de ajalatos az eletmod valtas elkezdese at allergia ellen a nelkul nincs tartos eredmeny!!!en a feher cukorra vagyok allergias oszinte reszvetem es koszontelek a klubban:)))

2013. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 arturrimbaud válasza:
tengeri sot is probald meg, a petrezselyem zoldje fuszerek, meg van valami keleti so is nem tudom mi a neve, meg a szoja szosz az sos
2013. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a síma házisó és az ételízesítő is előhozza de ez már meg van egy ideje csak most jutott eszembe hogy kiteszem am a pollenekről... télen is ugyan úgy előjön mint nyáron nem évszakfüggő... először nem tudtam pontosan mi de gyanakodtam a sóra mert az mindenben volt amitől viszket az orrom... és akkor belenyaltam a tiszta sóba egy keveset és akkor is előjött..:S
2013. júl. 18. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!