Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Azthiszem asztmás rohamom...

Azthiszem asztmás rohamom van/lesz. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem otthon vagyok, sose használtam olyan asztmasprét. Kb 10 éve mondták hogy asztmám van hordtam magammal a sprét de soha nem kellet. Kb öt éve már nincs. Most délután macskáztam amire allergiás vagyok, de ilyen máskor is előfordult. Most viszont fulkadok a tüdőm sípol, alig kapok levegőt, köhögök (olyankor kicsit megkönnyebbülés) Eléggé parázok, mit tudok tenni?
2013. júl. 3. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálj friss, hideg levegőre menni (pl. légkondicionált szoba) és/vagy egyenletesen mélyeket lélegezni.

Más módszer nem nagyon van, ha nagyon fulladsz, menjetek az ügyeletre, ott kapsz gyógyszert.

2013. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet, mi számít súlyosnak? Jelenleg friss levegőt szívok mélyen, egyenletesen, és a nagyobb köhögések után sokkal jobb, talán már kezd is enyhülni... Azért még félek. Sajnos nem tudok ügyeletre menni, egyedül vagyok, max orvost tudnék hívni, vagy mentőket de azt addig nem akarok míg nem komoly, feleslegesen ugráltatni őket...
2013. júl. 3. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fulladsz irány az ügyelet.

Ahol most vagy nincs kalcium pezsgőtabletta?- azt egyet gyorsan megihatnál.

2013. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos... De mi számít nagyon fulladásnak? Mert pl annak aki életében nem fulladt egy "kicsi" is számíthat annak aki meg minden héten befullad annak szinte fel se tűnik.
2013. júl. 3. 23:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz lefeküdni és fekve rendesen levegőt venni nyugalomban az erős fulladásnak számít
2013. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeteket, jól lettem szerencsére!
2013. júl. 4. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!