Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Veszélyes terhesen?

Veszélyes terhesen?

Figyelt kérdés
Allergiás vagyok az állatszőrre de sajnos a barátom nem engedi hogy kitegyük a kutyát meg a macskákat a házból... ha terhes leszek akkor ez veszélyes lesz vagy káros lehet?? Folyton tüszögök folyik az orrom viszked a szemem, azt monta ha terhes leszek kiteszzük őket, de ha nyitva van az ajtó a kutya akkor is bejön meg a macskák is :(

2013. júl. 11. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mondta akkor megmondta. Ajtót meg be lehet csúkni
2013. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
valoszinüleg nem fog jot tenni. de a toxoplazma amit bennt tartott állattol lehet elkapni az veszélyes.nézzetek utanna. az allergia ell3ni gyogyszert meg nem lehet terhesen szedni.mar bocs de elég bunko dolog h ha beteg vagy valamitöl akkor azt nem tünteti el a lakásbol. ha penész van a falon azt is ott hagyja?mondjuk én elfogult vagyok mert én nem türöm az allatot a hazban. terhesen meg öklendezek a szaguktol.
2013. júl. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!