Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nagyon ekcemas vagyok mar...

Nagyon ekcemas vagyok mar szuletesem ota. (17ev) Mar a vilag osszes kenceficejet magamrakentem de semmi. Gyogyszert is szedek, de semmi. Negyedevente jarok borgyogyaszhoz. Van valami hazi megoldas?

Figyelt kérdés

Esetleg valami hazi megoldas vagy valami van? tapasztalatok?

az ertelmes valaszokat elorre is koszonom ! :)



2013. júl. 14. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Az ekcéma általában autoimmun betegség, nem?


D- vitamin és tej-gluténmentes táplálkozás nem segített?

2013. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lányomnak is minden testrészén megtalálható az ekcéma.

Tiszta vízben fürdik, előtte bekenem gyógyszertári fürdetővel.

Semmi öblítő, a ruhákat 3-4szer öblítem ki a mosószertől.

Most kapott valami rázós kenőcsöt amit a patikában kevertek ki, az egész nevét nem tudom, de valami elocom ..... testápoló, egy nagyobb tégelyben van.

Mellé protopic kenőcsöt kapott, és úgy látom ez használ.

2013. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2013. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, bár az előző cikkből is látszik hogy az ekcéma és a bőrbetegségek elsősorban a belsőről árulkodnak, a belek állapotáról. A tej és gluténmentes étrend tényleg jó szokott lenni, de csak akkor ha valaki mindenféle mesterséges anyagot elhagy és a nagyipari húsokat is stb.
2013. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Második, szerintem egyszerűbb lenne, ha eleve tiszta mosóport használnál. Mi sodasant használunk és az öblítő részbe csak ecetet és illóolajat teszünk. Pl mosódió jó, de foltkiszedésre is vannak jó és teljesen természetes babáknak és bőrbetegeknek való ötletek a bionom oldalán.
2013. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1/5 valaszolo:

nem mert az egy allergias betegseg, es nemhiszem h D.vitamin hianyom van mert sokszor egesz nap napon vagyok.

2/5 valaszolo:

nekemis ugyanezek vannak. semmit nem hasznal:/

5/5 valaszolo:

minden illatanyagot kivontunk a mosasbol es mosodioval mosunk

2013. júl. 14. 21:17
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, Igen, azt a másodiknak írtam, neked arra utaltam hogy belső okai lehetnek elsősorban, mint minden más bőrproblémának.
2013. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én is ekcémás vagyok kiskorom óta, és semmi se használ... néha előjön néha elmúlik ilyen ez. Rólam kidrült hogy tlleg tejallergiám van , mióta hanyagolom a laktózt, kevesebbszer jön ki. De bár mikor kijöhet megint. A kenceficékől meg nem lesz jobb, ez biztos :/ csak kitartás és DOVE szappan ennyit tudok javasolni :D 17/L
2013. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Az allergia autoimmun. D-vitaminhiány nincs, de ez csak 1 kitétel volt. Autoimmun betegségek (és allergiák) glutén és tejfogyasztók körében nagyon gyakoriak, hogy ne is emlegessem a mások által említett kemikáliákat.
2013. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az ekcéma úgy tudom nem autoimmun betegség!

Én ezzel születtem és közel 40 éves vagyok.

Tanácsok: kerüld a tejet, tejtermékeket,nem mosogass, használj mannaszappant, ha nem vészes maxidermát.

Én elcomot is használok, ha már nagyon durva a helyzet!

2013. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!