Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Csalankiutest vettem eszre...

Csalankiutest vettem eszre tegnap este a jobb combomon a fenekem alatt, illetve a bal es a jobb combom belso felen. Mara rosszabbodott mi lehet?

Figyelt kérdés
A bal es a jobb combom belso felen levo csalankiutesek megnottek, annyira viszketnek hogy felebredtem tole ma reggel. Mostmar mashol is kialakultak a terdhajlatomnal is es nehany apro a combom felso oldalan. Egy uj szoknyat vettem fel tegnap, de azota furodtem, es keso estere csokkent is a viszketes. Miert johetett ujra elo par oraval kesobb? Mi lehet ez? Allergia?

2013. júl. 18. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az biztos,h allergia. Hogy mitől az már nehéz kérdés. vegyél a gyógyszertárban Cetirizin tablettát és Calcium pezsgőtablettát. A Cetirizinből elég napi 1,a Calciumból ihatsz 4-et is.

Mivel ez nem fertőzés hiába fürdesz,sőt a sok illatanyag,tartósítőszer ronthat a viszketéseden.

Legjobb,ha a bőrödet most békén hagyod.

És gondold végig mit ettél,vettél-e be gyógyszert(ha csak 1 tbl-t is),hozzáértél-e valamihez(pl. szoknya).

2013. júl. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fenistil krém is segít a viszketésen.
2013. júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokféle kiütés létezik. Sok apró vagy nagyobb összefüggő foltok is lehetnek eltérő okokkal.

Nekem a gél csak rontott a helyzeten. A kalcium jó,de nem biztos hogy elég hatékony.

Lehet ételtől, illatszertől, mosószertől ,pollentől, szőrtől, de akár fertőzéstől és fémtől is.

Gondolkodj,hogy mi az ami változott vagy mostanában sokat használsz.

2013. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nagy osszefuggo foltok van foleg. Csak nehany aprobb van. Kenegetem ecetes vizzel, illetve ittam ca pezsgotablettat :) szerintem atmegyek a haziorvosomhiztos ami biztos! Koszonom a segitsegeteket!
2013. júl. 18. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!