Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kiütések az egész testen, mitől?

Kiütések az egész testen, mitől?

Figyelt kérdés

Csak néha fordul elő,kb. 1 évben egyszer jön elő.

Akkor ha napon,strandon töltöm az időt.

Az egész testemet ilyenkor iszonyatosan viszkető és fájó nagyon apró piros kiütések lepik el, nagyon sűrűn, és mindenhol.Arcon,szemen, karon,hason,fenéken,lábon,mindenhol.Aztán egy hét és elmúlik, de iszonyatosan fáj és viszket.Semmilyen krém és kalcium nem segített még eddig rajta.

Mivel eddig kb. 1 évben egyszer jött elő, így nem mentem vele orvoshoz.

Eddig azt gondoltam az egész napos napsütésnek való kitevés okozza, mert csak strandon jön elő, de most belegondolva, eddig csak akkor lettem kiütéses ha fürödtem is a vízben ( Balaton, Velencei tó stb.), ha csak napoztam de nem fürödtem akkor nem lett bajom.Lehet,hogy a víz az akkor? Tapasztalt már valaki hasonlót? :(


2013. aug. 6. 21:51
 1/1 anonim válasza:
Az egyik ismerősömön a napallergiától jöttek ki kiütések, de nem minden alkalommal, amikor napozott. Fordulj dokihoz, egy allergiateszt segíthet.
2013. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!