Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ekcéma ellen valami házi...

Ekcéma ellen valami házi praktikát ismer valaki?

Figyelt kérdés
Borzasztóan viszket,de olyan kéne amit szoptatás alatt is lehet alkalmazni!
2013. aug. 26. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
fuu énis rengeteget szenvedtem ekcéma miatt, orvostól orvosig jártam, kaptam szteroidot meg minden volt már...végül a gyógyszertárban ajánlották, amit én most is használok. van a Niveának egy testápolója, kerek kék fémdoboza van, gyakorlatilag bármelyik drogériában hozzá lehet jutni, de szerintem néhány gyógyszertárban is. napi 1-2× bekened, nekem segített, mivel az ekcémás bőrfelület azért ilyen mert rettenetesen ki van száradva, ezért folyamatosan hidratálni kell. a másik ami még segít, az egy szappan csomag. nemtudom ismered-e a mannaszappant. az ő oldalukról lehet rendelni mindenféle természetes szépségápolási cikket, nekik van egy Ekcéma Stop nevű csomaguk, ami 4 szappant tartalmaz. nekem az is bevált :) remélem tudtam segíteni! :)
2013. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet!
2013. aug. 28. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!