Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha ventolin pumpát használok,...

Ha ventolin pumpát használok, arra lehet alkoholt inni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 22:37
 1/8 anonim válasza:
Igen lehet
2013. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet?Miért az nem gyógyszer?
2013. aug. 30. 22:47
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Ha biciklipumpát használok, akkor esetleg szoktam alkoholt inni, azt a másikat, meg nem tudom mi az...
2013. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De gyógyszer. Ne idd magadat eszméletlenre, de 2-3 sörrel nem fog baj lenni.
2013. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Utolsó, a ventolin "pumpa" az egy inhalációs szuszpenzió, melyet leginkább asztmás rohamok esetén használnak.

Én nem találtam a neten infót róla, hogy szabad e rá inni. Nyilván nem mindegy hogy mennyivel, meg hogy milyen töménységű alkoholról van szó. Szerintem kérdezd meg a dokidat.

2013. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bocs, utolsó előtti.
2013. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gabee9 válasza:
Én néha kiruccanok a haverokkal és néha elég sokáig eljutunk a mennyiséget illetően. Volt már hogy félrészegen befulladtam, bevettem. A ventolinnak és az alkoholnak nem sok köze van egymáshoz. Hozzátenném, hogy nekem allergiás asztmám van, tehát nem olyan gyakran fulladok be mint egy asztmás. Szerintem nyugodtan használd, de részeg állapotba ne pumpáld tele magad vele, mert nagyon nem tesz jót.
2014. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a Ventolin szteroiodos, de javítsatok ki, ha tévedek. Nekem azt mondták, nem nagyon kéne alkoholt innom.
2016. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!