Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lendin, Zilola vagy Allegra?...

Lendin, Zilola vagy Allegra? Atópiás dermatitiszem van kb.22 éve, mostanában már csalánkiütéssel. Főleg a Lendin érdekel.

Figyelt kérdés

Régebben szedtem antihisztaminokat, nem nagyon használtak, ezért is álltam le. Ráadásul álmosítottak.most Lendint írt fel az orvos, még nem próbáltam. Olyan drága, kinek vált be?

Ha nem jó, ki sem váltom.Reklámozzák a Zilolát és az Allegrát is, ezek szintén új gyógyszerek.Kinek melyik vált be? Most Advantan kenőcsöt kenek a viszkető foltokra.De kéne valami gyógyszer is, mert nagyon fellángoltak a kiütések.



2013. szept. 9. 23:09
 1/2 Tamás Úr válasza:

Szia! A Lendin-t nem ismerem, de ha tényleg nagyon viszket a bőröd, és segít rajta, akkor egy próbát megér...

A Telfast 180 Mg tabletta elég hatékony, és nem álmosít annyira. Azt próbáltad már?

Az Advantan-nal vigyázz, mert azt is túl lehet adagolni, és akkor épp ellenkező hatást vált ki, mint szeretnéd. (lehet tejkrémmel higítva is kenni)

Nagyon viszketős időszakban én Atarax-ot szedek, de az vényköteles. Kicsit álmosít, de jó.

2013. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Most nagyon fellángoltak a viszkető kiütések, és rengeteg volt belőlük. Az Advantannal leálltam, nem merek túl sokáig ugyanolyan krémet használni, ami szteroid. A doktornő most egy Cutivate- Bepanthen keveréket írt fel, nagyon jó. Pár nap alatt sokat javultam. Kiváltottam a Lendint, de csak 3 nap múlva kezdhetem el szedni, mert kedden allergiavizsgálatra megyek. Aznap este már bevehetem az első szemet.
2013. nov. 16. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!