Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi lehet ez? Felkelek ma...

Mi lehet ez? Felkelek ma reggel és látom hogy a talpamon piros, elképesztően viszkető pöttyök vannak.

Figyelt kérdés

Összesen 3 darab volt rajta.Délben már a hátamon és a hasamond is 2.délután azaz most már a kézfejemen és a combomon is,és ami a legszarabb elképesztően viszket!


KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!:(


2013. okt. 23. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szúnyog vagy pók csípés. Fenistil gél jo ra.
2013. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bárányhimlő? ne találkozz kismamákkal holnap telefonon érdeklődj, mikor hova menj orvoshoz
2013. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy pókcsípés,és fiú vagyokxd
2013. okt. 23. 16:37
 4/7 A kérdező kommentje:
A húgomon vettük észre tegnap...lehet tőle kaptam el valamit?
2013. okt. 23. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:
értem, de kerüld azokat, ahol gyerek várható, vagy kicsi van - mert rájuk veszélyes lehet! szerintem sem csípés-ha 3 volt - majd nőtt nappal tovább a számuk és viszket-
2013. okt. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
anyuka mit mond?
2013. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Holnap megyek orvoshoz.Hogyha viszket akkor Bepanten-nel kenem.De már egész jól állok.Nincs sok kedvem dokihoz menni.
2013. okt. 23. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!