Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Most ez mi vagy mit tegyek?...

Most ez mi vagy mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy tejcukor érzékeny vagyok állitòlag, azért állitolag mert a tejtermékektől nagyon nagy bélgörcsöm van de az orvos nem vizsgàlt ki mivel 17 vagyok gyerekorvoshoz nem utalhat be azt mondta felnőtthöz meg még nem.Azt mondta még hogy a hasnyálmirigyemmel lehet gond mivel nem tudja emészteni egyszerre a fehérjét és a keményítőt erre kaptam is egy gyógyszert a neve Kreon. Szóval most nem tudom mit csináljak mert ha begörcsölök akkor vénás inekciót szokott adni anyum és attól elmúlik.Értelmes válaszokat várok és előre is köszönöm.

2013. nov. 3. 21:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Szóval nemtom mennyire érthető amit leirtam csak engem az orvos teljesen összezavart mert nem vizsgált ki és tegyük fel betöltöm a 18 at beutal rendes orvoshoz ott mit fognak csinálni vagy milyen vizsgálatokra számíthatok?
2013. nov. 3. 21:50
 2/2 anonim válasza:
Olyan nincs h sehova nem utalhat be... Én is 17 vagyok, az esetek többségében felnőtt kezelésre küldenek, igaz nem a belgyógyászaton, de olyan nincs hogy nem tehet semmit az orvos, próbálj meg máshova menni.
2013. nov. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!