Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kiderült, hogy búza, tojás és...

Kiderült, hogy búza, tojás és tej intoleranciám van. Leálltam velük mégis még mindig ugyan úgy ég a gyomrom és sokszor van hasmenésem, miért?

Figyelt kérdés
Esetleg az lehet probléma, hogy én csak a laktózt iktattam ki de ettem olyat amiben tejfehérje van de laktóz nincs? Vagy valami más betegségem is van? 18 évesen lehet esetleg gyomorfekély? Ha az akkor azt, hogy vizsgálják ki?

2013. nov. 4. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A családomban van ételintoleranciás. Szerintem a fehérjét is iktasd ki, és akkor meglátod, hogy miujság. A rokonomnak, mikor rájöttek, több fekélyt is kiszedtek a gyomrából. Fontos, hogy elmenj egy jó belgyógyászhoz, mert ha fekélyre gyanakodnak, akkor csak tükrözéssel lehet megbizonyosodni arról, hogy tényleg van-e neked. Magától a gyomortükrözéstől nem kell félni, kellemetlen, de csak pár percig tart, és a fekély kicsippentése sem jár fájdalommal. Szóval első körben: egy jó belgyógyász és gasztroenterológus!
2013. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
iktass ki minden ilyen ételt és azokat is amik nyomokban tartalmazzák őket. várni kell egy kicsit amíg a szervezeted megszokja és kiürül a sok számára méreg amit eddig ettél és utána jobban leszel. nem tükröztek véletlen? én úgy tudom hogy ételallergia kimutatása után vékonybéltükrözést csinálnak egyből.
2013. nov. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!