Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mosakodás után viszketek. EZ...

Mosakodás után viszketek. EZ mitől van? Rühes vagyok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 09:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rühes, csak kiszárad a bőröd. Válassz másik tusfürdőt.
2013. dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
2013. dec. 8. 10:01
 3/23 automatakoktel ***** válasza:
Nekem is van ilyen, nekem a vérben elfertözödött candida okozza.
2013. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Annak van más tünete amivel fokozhatom a gyanút?


S ha ez lenne akkor mi a teendő?


Mellesleg van más hasonló tünetem, azt nem tudom összefügg e. Egyes ételektől vizkető reakciom van kb. fél órára. Furcsa módón a fülemben és a hajlatokban jobban vizked. Ha nagyon teleszem magam akkor a combon is kiütés van. De csak bizonyos ételre de még nem tudtam kizárni mitől, gyanus hogy akkor ha egyszerre több ételt is eszem. Rádásul pluszt fura hogy akkor van ha biocccokat eszem. tesco párizsitól s egyéb olcsó vegyszeres termékektől soha semmi bajom.

2013. dec. 9. 14:00
 5/23 anonim ***** válasza:
Allergiás vagy a szappanra, tusfürdőre. Vegyél mosakodókrémet a patikában és azzal fürödjél. A bőrgyógyászatra is elmehetnél, mert a combodon lévő kiütések is allergiára utaló tünetek. Kerülnöd kell bizonyos ételeket, vegyszereket. A ruháidat mosás után tiszta víben ki kell öblíteni ötször, hogy ne maradjon benne semmi vegyszer.
2013. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 automatakoktel ***** válasza:

*Annak van más tünete amivel fokozhatom a gyanút?

Igen, hogyne, javaslom nézz utána, ne nekem higyj, járj utána magad. S kezdetnek meglátod majd, mennyire passzolnak a tünetek


*S ha ez lenne akkor mi a teendő?

Diéta is jó lehet, én azonban a candid-x féle módszert javaslom. Persze csak ha meggyözödtél, hogy ez a bajod.


*Mellesleg van más hasonló tünetem, azt nem tudom összefügg e. Egyes ételektől vizkető reakciom van kb. fél órára.

Feltehetöen ugye ha olyat eszel amit a candida szeret.


*Furcsa módón a fülemben és a hajlatokban jobban vizked. Ha nagyon teleszem magam akkor a combon is kiütés van.

Igen, ott van a legközelebb a vér a börhöz.


*De csak bizonyos ételre de még nem tudtam kizárni mitől, gyanus hogy akkor ha egyszerre több ételt is eszem. Rádásul pluszt fura hogy akkor van ha biocccokat eszem. tesco párizsitól s egyéb olcsó vegyszeres termékektől soha semmi bajom.

Bio/tesco kaja érdekes. Bio alatt milyen ételekre gondolsz?

2013. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

ami a gyanus az a szentjánoskenyér liszt, a karob, meg pár ilyesmi. Ami az általan ismert olcsó kajákban nem igazán vannak benne.

megvalami super olaj, nem a vénusz meg a tesco olaj

2013. dec. 9. 22:40
 8/23 A kérdező kommentje:

 Kellemetlen lehelet.

 Erőteljes hajhullás.

 Éjszakai verejtékezés.

 Viszketés, bőrpanaszok, akne.

 Krónikus hasmenés vagy székrekedés.

 Hullámzó kedélyállapot, csökkent libidó.

 Fekélyes fájdalom, bélgázok, hasi puffadás.

 Állandó éhségérzet, diéta ellenére is makacs túlsúly.

 Gyakori felfázás, hólyaghurut, megnőtt hüvelyváladékozás.

 Fejfájás, súlyos esetben egyre gyakrabban előforduló migrén.

 Kimerültség, levertség, állandó fáradtságérzet, koncentrációs zavarok.

Ezeket találtam. Ebből leheletem van h nem jó, a vizketés ugye van, néha fingok, de eddig azt hittem ez még belefér, éhségem nincs sőt gyakran inkább teltséget érzek evés nélkül is, sovány vagyok, hüvelyem se váladékozik, igaz, férfi vagyok. (lehet ha nő lennék, váladékozzna) az utolsó osr van, de eddig azt hittem, sima lustaságról van szó.

2013. dec. 9. 22:51
 9/23 automatakoktel ***** válasza:
aham
2013. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 sanyó9999 válasza:

Te beszélgetni akarsz?

Gyakorlatilag minden betegséget megkaptál. Csoda,hogy élsz!

Sürgősen fordulj orvoshoz.

Egy esélyt Te is megérdemelsz ,tehát első lépésben a (körzeti)Házi orvoshoz ne az ideggyógyászhoz fordulj.Lehet.hogy neurológiai tünetek.

2013. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!