Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Okozhat allergiás reakciót a...

Okozhat allergiás reakciót a vízipipadohány vagy aroma?

Figyelt kérdés

Kettő napja haverommal úgy gondoltunk rá kellene gyújtani egy vízipipára . Hideg volt kint mondom haveromnak gyújtsunk rá bent a szobámban . Közben szellőztettünk is . Másnap reggel felkelek és azt veszem észre hogy az arcom és a felsőtestem tisztára tele van kiűtésekkel ilyen rózsaszín pötyökkel . Ittam rá kalciumot de nem segített. Kiszelösztettem a szobát gondoltam ez segít . Másnap felkelek és még durvábban kivagyok pattogva . Kipróbáltunk új fajta aromát ami simán csak a kőre kell önteni . Kétszer tömtük meg a Vp-t ,egyszer dohánnyal másodszor kővel. Nah az lenne a kérdésem ,hogy okozhat e allergiás reakciót a dohány vagy aroma ? - És ,hogy mit lehetne tenni ellene . Köszönöm a válaszokat :)


18F



2013. dec. 29. 10:30
 1/1 anonim válasza:
Vízipipánál használt anyagok közvetlenül a szervezetbe juttatva okozhatnak allergiás reakciót. A füsttel belélegezve a koncentráció csökken, de amennyiben érzékeny vagy, előfordulhat. Továbbá, amennyiben nem használtok a pipán szipkát, vagyis egymás után kapkodjátok be a szopókát, mint felnőtt filmekben a "felnőtt" csajok a fénykardot, akkor az előző szájában található valamelyik, szervezeted számára allergén anyag bekerülve a te szopószájadon keresztül okozhat allergiás reakciót. Mindenképpen menj el bőrgyógyászhoz, ha nem múlik a panasz. Kérj allergia tesztet is.
2014. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!