Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Herezacskó viszketegségeinek...

Herezacskó viszketegségeinek okai?

Figyelt kérdés
Már 1-2 éve 14,5 évese korom óta megállás nélkül viszket(nem minden nap)... mosom rendesen naponta, Mikor semmi anyag nem ér hozzá akkor nem érzem,JA és csak ithon viszket...reggel elkezdi1-2 órát és este megint kijön 1-2 órát ha "levegőztetem" közbe nem is érzem.Ha máshol vagyok nem észlelem...táborba..1 hétig semmi csak a szokásos meg "csiklandozás" ami a férfiaknál szokott lenni.Nem vagyok se cukros,se dohányzós...apámnál még nem is jött ki csak ithon,meg ha elmegyek ithonról 10-20 percig néha...a zacskón kis pöttyök vannak,amiből a szőr szállak nőnek, még nem vérzett semmi bőr elváltozás nincs rajta,se semmi,csak viszket...Lehet allergiás a bőröm?
2014. jan. 5. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet allergia, és vmilyen gombás reakció is. mutasd meg egy orvosnak
2014. jan. 21. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!