Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Az elocom kenőcsöt, hogy...

Az elocom kenőcsöt, hogy hagyjam abba?

Figyelt kérdés
van három kisebb ekcéma szerű folt a lábamon. azt olvastam,hogy nem lehet rögtön abbahagyni a kenést. hogy hagyjam abba fokozatosan? tanácsok? tapasztalatok?

2014. jan. 29. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
most kezdtem használni kézre, mert forró víztől sebes lesz a kezem, én simán nem használom napokig. Semmi bajom, amíg megint nem mosok kezet megint meleg vízben :(
2014. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nálam az a baj,hogy abbahagytam két hétig a kenést és újra kiújult..:(
2014. jan. 29. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra kéne rájönni,hogy mi okozza a foltokat. Az Elocom a tüneteket szünteti meg. Ha abbahagyod a használatát és ugyanaz a hatás ér,akkor ismét kialakul a betegség. Sokszor nem sikerül rájönni az okára,de mivel az Elocom szteroidos örökké nem lehet használni. Ezt úgy szokták megoldani,hogy egy szteroidos krém hígított változatát használják,ami nem árt annyira,viszont a tüneteket is csökkenti. Pl. 1 tubus Elocom krémet hozzákevernek hidratáló,nyugtató krémhez - Hydrophilicum nonionicum. Amikor jó állapotban van a bőröd,akkor elég tiszta hydrophilt használni és amikor elkezd ismét romlani,akkor elő kell venni a szteroidosat. Sajnos ez egy állapot,amit úgy tudsz megszüntetni,hogy kerülöd,ami kiváltja vagy időnként kénytelen vagy kenni.
2014. jan. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell leszoktatás! Ên csak alkalomadtán használom van hogy hetekig nem, söt nyáron szinte soha nem is kell, nem ekcémára használom! Arra nekem nem is használ!
2014. jan. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!